Uygun Hukuk Bürosu

Uygun Hukuk Bürosu 2009 yılından beri İstanbul'da hukuk hizmetleri vermekte, Türkiye genelinde bir çok bölgede davalara bakmaktadır. Avukatlık hizmetlerinin yanı sıra , firmalara Hukuk Danışmanlığı ve ara buluculuk hizmetleri de sunmaktadır. Alanlarında uzman ekipleri ile birlikte tüm hukuk alanlarındaki davalara profesyonel düzeyde bakmaktadır.

Uygun Hukuk Bürosunun önceliği müvekkillerinin önceliklerine göre hizmet verebilmesidir. Müvekkiller dava süreçleri hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirilir. Karşılaşabilecekleri durumlar konusunda net geri bildirimler yapılır. Uygun Hukuk Bürosu için bilgilendirme, doğru iş takibi ve profesyonellik önem taşımaktadır. Teknolojik gelişmelerin de imkan verdiği doğrultuda iletişim , raporlama, süreç takipleri üst düzey şekilde yapılır.

Hizmet Verilen Uzmanlık Alanlarımız

  1. Ceza Hukuku Davaları
  2. İş Hukuku Davaları
  3. Boşanma Davaları
  4. İcra ve İflas Hukuku Davaları
  5. Kentsel Dönüşüm Danışmanlığı
  6. Firma Danışmanlığı
  7. Sözleşme Hukuku

İletişim Formu

Son Yazılar  

Davalar ve Avukatlara Noterden Verilen Vekâletname

admin  Comments (0)
Bir kişinin diğer bir kişiyi kendi adına hareket edebilmesi için yazılı şekilde yetkilendirmesine vekâletname adı verilir. Bu vekâlet genel olabileceği gibi sınırlı da olabilir. Ayrıca süre açısından da sınırlandırabilir. Vekâletin gerekli olduğu bir takım durumlar...

Temyize Gitmek Ne Demektir

admin  Comments (0)
Mahkeme sonucunda tarafların birine olumlu diğerine ise olumsuz sonuç çıkar. Bireyler aleyhine karar çıkarsa veya haklarının tam olarak verilmediğine kanaat getirdiyse, sonucun hukuken haksızlık olduğunu düşünürler. Verilen kararın bir takım şartlar yerine getirilerek, daha yetkili...

Misyonumuz  

  • Misyonumuz müvekkillerimizin haklarını göz önünde bulundurmak ile birlikte , kanunun sağladığı ulusal , uluslararası hakları ve hukuksal alanlardaki son gelişmeleri de dikkatli bir şekilde takip ederek hukuksal süreçleri yönetmek , gerekli bilgi akışını sağlamak ve sonuç odaklı olmaktır.
    Farklılığımız müvekkillerimize vereceğimiz bilgilendirme hizmeti ve dava süreçlerinin profesyonel olarak yürütülmesi ile oluşmaktadır.